Будь ласка, уважно прочитайте “Пам’ятку пацієнта” перед відвідуванням клініки.

Пам’ятка пацієнту, котрий готується до лазерної корекції:

При собі необхідно мати паспорт або будь-який інший документ, що засвідчує вашу особу.

  1. По можливості принесіть результати минулих обстежень зору, які Ви проходили за місцем проживання або в інших клініках.
  2. Перед проведенням обстеження не носити м’які контактні лінзи протягом тижня, тверді – протягом 2 тижнів.
  3. Не користуватися одеколонами, духами, дезодорантами в день корекції.
  4. Прохання не одягати вовняні і мохерові светри з високою горловиною в день корекції.
  5. Жінкам не користуватися косметичними засобами за добу до проведення корекції.
  6. Не вживати алкогольні напої за дві доби до проведення корекції.

Внимание! При недотриманні вимог до корекції зору, хірург має право відмовити пацієнтові в проведенні обстеження або корекції.

Вам потрібно приїхати в клініку за годину-півтори до вашої операції, до часу призначеного лікарем.

Після того як Вам перевірять зір, Вас підготують до процедурі корекції зору . Область навколо Ваших очей буде очищена, Вас одягнуть в стерильні бахіли, халат і шапочку. Після цього медсестра проведе Вас в лазерну операційну, де Вас чекатиме лікар. Вам закапають анестезуючі краплі, при цьому не використовуються голки і шприци. Після цього на повіки очей буде встановлено векорасшірітель, який дозволить тримати око відкритим протягом процедури.

Лікар запрограмує ексимерний лазер відповідно до даних, отриманими під час рефракційного обстеження. Після цього, інструмент мікрокератом, призначений для створення найтоншого Флеп, буде встановлений на поверхню очі. Під час роботи мікрокератома Ви відчуєте невеликий тиск, але не біль. Після цього доктор акуратно відверне Флеп в сторону і попросить Вас дивитися прямо на червону лампочку попереду Вас і по можливості не ворушити оком.

Однак навіть якщо під час операції Ви ворухнеться оком, нічого страшного – комп’ютер ексимерного лазера Keratom Multiscan оснащений спеціальною трекингової системою, яка дозволяє відстежувати положення очі під час операції і відключати лазерний промінь, якщо око відхилився від необхідного положення.

Саме час лазерного впливу (абляції) може варіюватися до 10 хвилин, в залежності від ступеня аномалії рефракції і поведінки пацієнта. Під час лазерного впливу Ви почуєте клацання і можете вловити неприємний запах, про це Вас попередить хірург – ці моменти є абсолютно нормальними, Вам нема про що турбуватися! Після закінчення процедури, Флеп буде повернутий на місце, так що Ви навіть не відчуєте.
Після процедури, прооперований очей буде досліджений на щілинній лампі в передопераційної кімнаті. Там вам закапають очні краплі і накладуть захисну пов’язку. Ваш зір буде спочатку трохи розпливчатим, з цього рекомендується, щоб хтось супроводжував Вас додому.

Вам необхідно відпочивати залишок дня і строго дотримуватися вказівок лікаря. Ви можете відчувати певний дискомфорт, який усувається видаються знеболюючим. У деяких рідкісних випадках може спостерігатися світлова гіперчутливість і сльозотеча з ока протягом 1-2 днів.

Післяопераційний дослідження

Вам призначать післяопераційне обстеження на наступний день після операції. Більшість людей вже досить добре бачать на наступний день після операції, проте краще не сідати самому за кермо, а попросити когось завезти Вас в клініку. На наступний день після корекції за методикою LASIK як правило ви вже можете приступати до звичайної роботи, якщо інше не обумовлено вашим лікарем.