Корекція зору у дітей в клініці ТарусКорекція зору у дітей лінзами Парагон

За статистикою, майже 90% порушень зору у дітей є прогресуючими. Причин може бути декілька: очей зростає, діоптрії збільшуються, сітківка піддається навантаженням через постійні виснажливих навантажень на очі. Найбільше це стосується дітей 9-14 років, адже саме в цей період їх організм активно розвивається і працює.

Рефракционная терапія рекомендована офтальмологами усього світу

застосування лінз Парагон у дітей дає можливість одночасно вирішувати два завдання: оптичну і лікувальну. З одного боку, відбувається швидка, але поступова корекція зору (аж до 100%). З іншого, здійснюється стабілізація рефракції, завдяки чому вдається зупинити прогресування короткозорості , Розвинути резерв акомодації (фокусуються система очі людини) і повністю зняти її спазм.

Природно, призначаються “Нічні” лінзи дітям і підліткам тільки кваліфікованим лікарем і після ретельної діагностики проблем, пов’язаних з порушенням зору, а також вивчення стану всього організму і виявлення можливих ризиків (протипоказань).

Чому нічна корекція краще?

В першу чергу, через те, що повністю позбавляє дитину від будь-яких обмежень в денний час. Мова в даному випадку йде про можливості бігати, плавати, стрибати, перекидатися, всіляко напружувати очі, що, відповідно, не завжди можливо при носінні окулярів або контактних лінз. Особливо це актуально для активних діток, які або не звикли до того, що себе доведеться вести інакше, або в силу свого віку не розуміють, яких правил потрібно дотримуватися, якщо призначені окуляри або контактні лінзи.

Плюс до всього дитина застрахований від переживань і стресів з приводу носіння окулярів і лінз. Його ніхто не буде дражнити в школі або на вулиці, а значить, повністю виключаються будь-які психологічні проблеми.

Також потрібно відзначити і правильне користування нічними лінзами. У вечірній і нічний час доби діти, як правило, знаходяться вдома і під тотальним контролем батьків. Це і є гарантією того, що лінзи будуть надіті і зняті вчасно.

Показання до корекції зору у дітей лінзами Парагон

Використання лінз Парагон рекомендовано тільки для лікування зору у дітей з шести років, які мають проблеми із зором. Вони дозволяють досягати максимальних результатів без застосування хірургічних методів (призначаються пацієнтам старше 18 років).

оборотний результат

Після носіння нічних лінз дитина може знову повернутися до використання окулярів або звичайних контактних лінз. Зір не стане гірше після припинення користування лінзами, і вже буде залежати від подальшої корекції.

Довгий термін служби

Нічні лінзи виготовляються з якісного і сучасного газопроникного полімеру, пошкодити який не так просто, проте при цьому вони досить крихкі і не витримують падіння на тверді поверхні, тому при одяганні і зніманні лінз вкрай бажано підкладати рушник або якусь м’яку тканину.

трохи правил

Діти, як відомо, не завжди уважні і здатні старанно дотримуватися всіх покладені на них правила. Допомогти їм у цьому зобов’язані батьки!

Щоб нічна корекція зору не була складною для дитини, важливо:

– У період користування нічними лінзами ретельно дотримуватися гігієни. Так само як миття лінз спеціальними розчинами і краплями, дотримання рекомендацій та інструкцій лікаря;
– Носити нічні лінзи не менше 6-8 годин на добу (стільки триває здоровий повноцінний сон дитини). Саме за цей час досягається максимальний результат;
– Дбайливо ставитися до зору. Ігри з ранку до вечора за комп’ютером або перегляд мультфільмів не сприятиме поліпшенню зору, а вже тим більше, його збереженню.