Головний лікар і хірург клініки “Тарус”

Головний лікар і провідний хірург Центру лазерної корекції зору «Тарус» – кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії Сергій Костянтинович Щипун. Народився в Одесі в 1954 році. У 1978 році з відзнакою закінчив лікувальний факультет Одеського медичного інституту ім. Н. І. Пирогова, стипендіат Филатовской премії. Після закінчення медичного інституту з 1978 по 1991 рік працював на посаді лікаря-офтальмолога відділення травм ока Одеського НДІ очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова.

photo_208

Сергій Костянтинович Щіпун – автор численних винаходів, володар авторських свідоцтв, а також Патенту України на вдосконалену методику LASIK. З червня 1991 року було переведено на посаду заступника головного лікаря по медичній частині, а з грудня 1993 року по вересень 2007 року працював керівником відділу оцінки ефективності клінічної роботи інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова АМН України. На базі Центру лазерної корекції зору «Тарус» спільно з відділенням патології рогівки проводиться клінічна робота і наукові дослідження з розробки нових лазерних технологій хірургічного лікування аномалій рефракції ока і поверхневих помутнінь рогівки різного генезу.

Сергій Костянтинович щодня консультує пацієнтів з аномаліями рефракції ока, катарактою , глаукомою , Поверхневими помутніннями рогівки, косоокістю, інший супутньою патологією. Результати проведених клінічних і наукових досліджень неодноразово доповідалися на засіданнях наукового товариства офтальмологів, на міжнародних конференціях і з’їздах. Опубліковані 28 статей у вітчизняних і зарубіжних збірниках наукових праць, в «офтальмологічних журналі», отримано 3 авторських свідоцтва на винахід. Кандидат медичних наук з 1989 року, дисертацію на тему: «Значення імунологічних та імуногенетичних факторів в діагностиці та комплексному лікуванні симпатичної офтальмии» захистив в Українському НДІ очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова. У 1997 році проходив бізнес-стажування в офтальмологічних клініках м Фрипорт (штат Мейн, США).

У 1998 році першим в Україні стажувався в очній клініці університету ім. К. Г. Каруса, м Дрезден (Німеччина) і в Університетській очній клініці м Градец Кральов (Чехія) з освоєння технологій фоторефракціонной Ексімер-лазерної мікрохірургії ока. Отримав міжнародний сертифікат, що дає право на проведення рефракційних і терапевтичних мікрохірургічних операцій на ексимерним лазері «кератит МультіСкан» виробництва фірми «Швінд» (Німеччина). У 1992, 1996 і 2001 р.р. пройшов навчання на передатестаційних циклі «Офтальмологія» факультету післядипломної освіти Одеського державного медичного університету. Будучи лікарем-офтальмологом вищої кваліфікаційної категорії,

С. К. Щипун володіє сучасними методами діагностики і лікарськими маніпуляціями, необхідними для надання лікувально-діагностичної допомоги офтальмологічним хворим – різні види мікрохірургічних оперативних втручань, в тому числі і вищої категорії складності, включаючи лазерні. Сергієм Костянтиновичем вперше в Україні в 1998 році впроваджені в практику офтальмохірургії Ексімер-лазерні фоторефракціонная операції – фоторефракціонная кератектомія (ФРК), лазерний «in situ» кератомілез (LASIK) і фототерапевтична кератектомія (ФТК). За час роботи клініки їм було вироблено понад 20000 оперативних втручань різного ступеня складності. З 2000 року по теперішній час С. К. Щіпун – дійсний член Європейського Товариства РЕФРАКЦІЙНОЇ і катарактальної Хірургів (ESCRS). Регулярно відвідує засідання Товариства, підтримує листування з членами Товариства, вивчає періодичну літературу, яка виходила Товариством.

Залишити відгук

Strong Testimonials form submission spinner.

Обязательное поле

rating fields
Какое ваше полное имя?
Какой ваш адрес электронной почты?
Что вы о нас думаете?

[kkstarratings]