Астигматизм у дітей

Спостерігається у більшості дітей при народженні, але у кого-то є фізіологічним і зупиняється на незначній мірі, але у 7-10% дошкільнят і школярів він стає проблемою, яка вимагає корекції.

Причини виникнення :

  • вроджений є спадковим,
  • придбаний з’являється внаслідок порушення будови зубощелепної системи, яка призводить до деформації стінок очниці, травм, вивиху кришталика.

 

Симптоми астигматизму у дітей

симптоми астигматизму, Як правило, малопомітні для батьків. Діти рідко скаржаться, що погано бачать, оскільки не знають, що буває по-іншому. Бути пильними варто, якщо дитина відмовляється від зорового контакту з книгами – не хоче читати і писати, схиляє голову набік, щоб щось розглянути. Присутні запаморочення і хворобливі відчуття.

Особливості діагностики астигматизму у дітей

Особливості діагностики дитячого астигматизму полягають в тому, що виявити відхилення можуть лише фахівці, тому важливо не пропускати обов’язкові календарні огляди. І в разі наявності хвороби здійснювати їх кожні півроку. Для перевірки застосовується авторефрактометр (для вивчення клінічного стану очного яблука), комп’ютерна томографія, кератома (для визначення кривизни меридіан), таблички з символами.

Лікування астигматизму у дітей

Особливості лікування астигматизму у дітей залежать від віку. Перевага призначається очкова корекція. Це дешево. Але окуляри рідко улюблені дітьми, обмежують активність, в тому числі спортивну, відрізають бічний погляд.

альтернатива – нічні лінзи, Які під час сну вирівнюють роговичную оболонку. Призначаються до показника в 1,5 д і повинні підходити за віком.

Можливе використання лазерної корекції – процедура швидка, безболісна і ефективна. Призначається при крайній необхідності. У клініці Тарус проводиться лікування зору у дітей висококваліфікованими офтальмологами із застосуванням сучасного обладнання та ефективних методів лікування.

Профілактика астигматизму у дітей

  • правильне яскраве освітлення – рекомендується скоротити використання ламп денного світла і точкових світильників;
  • дозування зорових навантажень – обмежити їх тривалість, чергувати з фізичною активністю;
  • вправи з повторенням 7-10 разів – часте моргання;
  • сильне зажмуріваніе на 5 секунд з наступним широким розкриттям;
  • попеременная фокусування на близькому і далекому предметі;
  • “Вісімки” очима; масаж повік легкими круговими рухами;
  • своєчасне усунення проблем з очима.

Ігнорування змін до очної системі призводить до більш складних проблем – косоокості , амбліопії, Сліпоти. Буває перешкодою для водіння автомобіля або підвищеної фізичної активності.

Ускладнення при астигматизмі у дітей

Дітям з розладом фокуса світ бачиться нечітким і спотвореним, що іноді призводить до затримки психо-емоційного та психічного розвитку, беручи до уваги подальших поглиблень проблем зорової системи.

Як попередити появу астигматизму?

26% населення планети живуть з астігматіческімі проявами, з них 80% короткозорі або далекозорі. Попередити його неможливо, оскільки розлад розвивається на тлі вродженої схильності або отриманих травм. Але своєчасна діагностика і втручання дозволяє звести до мінімуму дискомфорт від рефракційних порушень і попередити їх збільшення. [/vc_column_text]

Чому звертаються в клініку Тарус

bezbolezneno - Тарус

безболісно

dostynnaja_stoimost

доступна вартість

nadeznost

надійність

net_ogranichenia_po_vozrasty

Без обмежень за віком

vusakaj-kvalifikacia_vraca

Висока кваліфікація лікаря

ydobnoe_vremija

Зручний час прийому

НАШІ ЛІЦЕНЗІЇ ТА СЕРТИФІКАТИ

[kkstarratings]