Лазерна корекція зору по методиці OptiLASIK

Шановні пацієнти!
У зв’язку із запровадженням військового стану на території України, наш медичний центр тимчасово не працює. З усіх питань, що стосуються роботи клініки, пишіть у вайбер або дзвоніть за телефонами: 0963526601, 0935294417, 0487356450. Усі заплановані операції та обстеження будуть перенесені на пізніший термін, після прояснення військово-політичної ситуації. Якщо вказані телефони не відповідають, пишіть на електронну пошту info@tarus.ua. Дякуємо за розуміння та бажаємо кожному з Вас здоров’я, безпеки та мирного неба над головою!

Центр «Тарус» – спеціалізована офтальмологічна клініка, заснована в 1998 році в Одесі. Ми пропонуємо повний спектр діагностичної та лікувальної допомоги в галузі офтальмології – комплексну діагностику зору, ексімер-лазерну корекцію короткозоркості, далекозорості та астигматизму за інноваційною методикою OptiLASIK, ортокератологію лінзами нічного носіння Парагон, ультразвукове лікування катаракти, лазерне лікування глаукоми, вторинної плівкової катаракти, лікування захворювань сітківки, лікування кератоконусу.

У нашому медичному центрі успішно застосовуються новітні методики і розробки в світовій офтальмології – ексимерний лазер Alcon EX-500, діагностичний комплекс Alcon Verion, хірургічний апарат Alcon Centurion. Наші лікарі пройшли стажування і отримали практичний досвід в провідних європейських офтальмологічних центрах. Очна клініка “Тарус” має вищу категорію акредитації МОЗ України, сертифікована за стандартом ISO 9001 діє до: 2015. За 22 роки ми провели тисячі успішних операцій різного ступеня складності. Величезний досвід роботи дозволяє нам гарантувати найкращий результат в лікуванні зору для кожного пацієнта!

Ми допоможемо повернути Вам хороший зір!