Підбір лінз Парагон

Буквально років п’ять назад нічна корекція зору викликала здивування і недовіру, адже багато хто просто не могли повірити в можливість і ефективність даної процедури. сьогодні лінзи Парагон міцно завоювали своє місце серед надійних методів корекції практично будь-яких проблем із зором.

Основною перевагою нічний корекції є отримання 100% -го зору протягом доби після їх зняття, відсутність будь-яких обмежень і залежності від корекції. Завдяки абсолютної кисневої проникності лінзи Парагон високо гігієнічні і ідеальні для режиму нічного носіння.

Індивідуальність і точність лінз Парагон

ППідбір лінз Парагон в клініці Тарусодбор лінз Парагон здійснюється обов’язково індивідуально і після діагностики зору . У облік не беруться параметри м’яких контактних лінз або дані очкової терапії.

Цим повинен займатися тільки фахівець, який пройшов спеціальну підготовку і після отриманих результатів зможе призначити лінзи, навчить, як ними користуватися, і видасть інструкцію по догляду. Клініка, в якій надаються послуги з підбору лінз, повинна мати на це офіційний дозвіл від компанії Парагон.

 

Поетапний підбір лінз Парагон

Підбір лінз нічного носіння є процесом, який вимагає і індивідуальних характеристик і ретельного визначення параметрів рогівки пацієнта. Відповідно, якість такого процесу безпосередньо залежить від устаткування, що знаходиться в розпорядженні лікаря, і розмірних можливостей самих лінз.

Лінзи Парагон – це єдині у всьому світі лінзи даної категорії, підбір яких може тривати цілий місяць. За цей час пацієнтові, як правило, доводиться з’явитися в клініку близько 2-3 разів.

Всього виділяють чотири етапи підбору лінз Парагон:

1. Перший візит пацієнта в клініку. На даному етапі здійснюється огляд пацієнта, проводиться повна діагностика проблем із зором, обстеження очей, яке включає в себе біомікроскопію, визначення гостроти зору, кератотопографію, авторефрактометрія (комп’ютерне дослідження) і корекцію зору за допомогою пробних очкових лінз. Коли отримані і оцінені всі результати обстежень, а протипоказань немає, фахівець розраховує параметри лінз Парагон. Відповідні лінзи обов’язково надягають пацієнтові на півгодини, після чого оцінюється їх посадка, визначається гострота зору і без них.

2. Другий візит пацієнт здійснює вже після першої ночі ортокератологіі лінзами Парагон . На прийом важливо з’явитися, не знімаючи їх! На даному етапі фахівець знову оцінює посадку лінз, знімає їх і визначає гостроту зору.

3. Третій візит в клініку відбувається вже через тиждень користування лінзами Парагон. Не виключено, що на цьому терміні у пацієнта може виникати двоїння в очах, нечіткість зору, поява «мошок» перед очима (особливо у вечірній час). Все це не страшно! Під час візиту до лікаря важливо повідомити про всі зміни або відсутності таких, після чого фахівець проведе кератотопографію рогівки і перевірить гостроту зору.

4. Четвертий візит призначається пацієнтові через 3-4 тижні після третього відвідування. За цей час зір стабілізується, стає високим, ніяких побічних ефектів не проявляється.