При порушенні функціонування кришталика єдиний дієвий спосіб вирішення питання – видалення катаракти. Залежно від її розміру, усуваються тільки пошкоджені волокна, частина кришталика або весь. Інтраокулярних лінз – штучний кришталик, що встановлюється в ході міні-операції замість вилученого.

Що таке торична інтраокулярна лінза

після видалення катаракти виникає далекозорість високого ступеня. Щоб виправити порушення, фахівці центру рекомендують імплантацію ІОЛ . Найбільш оптимальний варіант в цьому випадку торична інтраокулярна лінза.

Особливості торіческіх інтраокулярної лінзи

При проведенні консультації офтальмологи центру корекції зору «Тарус» пропонують різні варіанти вирішення питання. Торічексая лінза відрізняється:

  1. Зміна оптичної сили відбувається по одній з осей.
  2. Передня стінка кришталика набуває торическими форму, через що що змінює радіус осі.
  3. Допомагає усунути астигматизм і заповнить відсутню структуру.
  4. Особливості конструкції не відновлює повністю зір.
  5. Можуть застосовуватися у людей, які отримали травму рогівки.

імплантація ІОЛ торіческіх форми має ряд свідчень і кілька протипоказань, характерних для всіх імплантів.

Торичні лінзи | Tarus

торичні лінзи

Даний тип лінз розроблений для тих людей, у кого катаракта ще і ускладнена рогівкового астигматизмом. Даний вид астигматизму зустрічається набагато частіше, ніж кришталикових і має більший вплив на зір.

Раніше, після операції з видалення катаракти, людині з астигматизмом доводилося додатково носити спеціальні циліндричні окуляри.

Винахід торических лінз дозволило офтальмологів вирішувати відразу дві проблеми і забезпечувати пацієнтам абсолютно іншу якість життя.

Показання до імплантації торических ІОЛ

Основними показаннями до призначення цього виду інтраокулярних імплантатів є катаракта і астигматизм . Останнє захворювання часто з’являється як результат травми рогівки або її пересадки.

Протипоказання до імплантації торических ІОЛ

Запис на консультацію до офтальмолога обов’язкова умова перед тим, як буде призначена операція в очної лікарні «Тарус» . Це пов’язано з тим, що, крім визначення показань до її проведення, існують і протипоказання. Протипоказання:

  • діабет важкої форми з ретинопатію;
  • дегенерація рогівки;
  • відшарування сітківки;
  • глаукома;
  • пухлина судинної системи або сітківки зорового апарату.

Якщо торична лінза буде встановлена при наявності цих станів, захворювання можуть прогресувати і призвести до сліпоти. Діагностика і лікування з ІОЛ буде важко. Тому офтальмологія так ретельно підходить до попереднього обстеження пацієнта.

Підготовка до імплантації торіческіх ІОЛ

Імплантація торіческіх ІОЛ не вимагає спеціальної підготовки. Але перед призначенням операції пацієнт повинен пройти обстеження за допомогою сучасної цифрової техніки. Чим повнішу інформацію вдасться отримати, тим безпечніша буде маніпуляція.

Переваги звернення в клініку Тарус

Центр лазерної корекції зору «Тарус», розташований в Одесі (Україна), має всі можливості для проведення комплексного обстеження за короткий термін. Серед можливостей клініки не тільки лікування катаракти, але і інші запальні, дегенеративні захворювання зорового апарату. В оснащенні центру сучасне діагностичне обладнання:

Кваліфікацію співробітників і право займатися сучасними видами досліджень підтверджують ліцензії та сертифікати . персонал постійно підвищує рівень знань, беручи участь в семінарах, конференціях, курсах. Завдяки цьому лікарі центру своєчасно отримують інформацію про нові тенденції, методах роботи, способах хірургічного впливу на оптичну систему.