Процедура OptiLASIK являє собою вдосконалений метод лікування різних аномалій рефракції ока. Її особливість і значну перевагу від попередньої методики LASIK полягає в максимальній адаптації під індивідуальні особливості оптичної системи очей кожного пацієнта.

Процедура LASIK, як правило, проводиться на основі рецепта для окулярів і контактних лінз, при цьому не враховуючи багатьох важливих індивідуальних чинників зору. Так, в процесі корекції  зору по методиці LASIK відбувається зміна форми рогівки без урахування її природного кривизни. У підсумку, результати лікування процедурою LASIK для різних пацієнтів можуть істотно відрізнятися. В одних випадках вони можуть бути більш успішними, в інших – менше.

Тому і був розроблений і впроваджений вдосконалений метод лазерної корекції зору – OptiLASIK .

Ця технологія дозволяє здійснювати персоналізовану корекцію зору, роблячи форму очі пацієнта максимально природною і відновлюючи відмінний зір.

Платформа WaveLight® Refractive Suite

В центрі лазерної корекції «Тарус» використовується остання, на сьогоднішній день, розробка – ексимерний лазер Alcon WaveLight® EX-500 , Що входить в платформу WaveLight® Refractive Suite . Проходячи процедуру лазерної корекції зору на цьому лазері, кожен пацієнт може бути впевнений в абсолютній точності та безпеки методу OptiLASIK.

OptiLASIK - сучасний метод лазерної корекції зоруексимерний лазер WaveLight® EX500 дозволяє здійснювати персоналізовану рефракційну хірургію, підлаштовуючи під кожного пацієнта унікальні параметри корекції. Дуже важливо, що сама процедура лазерного впливу на рогівку ока займає всього кілька секунд, що не викликає ніякого дискомфорту або незручності для пацієнтів.

Лазер WaveLight® EX500 є найшвидшим ексимерним лазером в світі. Так, корекція міопії -7 діоптрій стандартного профілю займає менше 10 секунд !! Його використання дозволяє гарантувати максимальну точність і безпеку при проведенні процедури. Але що ще дуже важливо – надійність і довговічність досягнутих результатів. Відмінне зору залишиться з вами надовго!

Ексимерний лазер WaveLight EX500

WaveLight® EX500 – ексимерний лазер, розроблений спеціально для проведення персоналізованої процедури лазерної корекції зору . Висока гнучкість і точність цього лазера дозволяють проводити корекцію зору і добиватися успішних результатів навіть при високих ступенях порушення рефракції.

Базою для розробки лазерної системи WaveLight® EX500 послужила технологія Allegretto Wave , В яку було впроваджено безліч нових функцій і можливостей, що поліпшують безпеку і ефективність проведення процедури.

система WaveLight® EX500 включає в себе наступні технологічні поліпшення:

    • Удосконалена траєкторія лазерного пучка;
    • Зменшено чутливість до рухом пацієнта;
    • Підвищено точність калібрування до рівня HD – з високою роздільною здатністю;
    • Покращено загальний рівень комфорту проведення процедури;

Лазерна система WaveLight® EX500 дозволяє домагатися однаково високих результатів, незалежно від методики, призначеної лікарем.

Багато в чому це відбувається завдяки високій швидкості роботи лазерної системи. WaveLight® EX500 – найшвидший з усіх існуючих, на сьогоднішній момент, ексимерних лазерів в світі.

Також, в роботі системи WaveLight® EX500 використовується новітня  технологія PerfectPulse Technology , Яка контролює кожен лазерний імпульс, що випускається ексимерним лазером EX500. Проводячи операцію по  лазерної корекції зору OptiLASIK, хірург здатний  надати рогівці пацієнта форму, максимальним чином наближене до природного. У процесі впливу на рогівку, для кожного пацієнта враховується унікальна кривизна природного очі.фемтосекундний лазер WaveLight® FS200 - Тарус

Проведення процедури на ексимерним лазері WaveLight® EX500 крім загального відновлення зору також мінімізує можливий поява різних відблисків і ореолів в нічний час доби.

Останнім часом була проведена модернізація ергономічних параметрів лазера WaveLight® EX500 , Що дало можливість підключати його до таких пристроїв, як фемтосекундний лазер WaveLight® FS200 , А також ряду інших пристроїв системи WaveLight®.

Використання комп’ютерної мережі WaveNet дає можливість лікарям завантажувати в пам’ять лазерів всю необхідну діагностичну інформацію про унікальний будова очі пацієнта. Завдяки високій точності переносяться даних лікарі можуть проводити процедуру персоналізованої корекції зору з максимально можливим комфортом і ефектом для пацієнта.

Вартість лазерної корекція зору

Найменування процедуриЦіна
Ексімер-лазерна корекція зору по методиці OptiLASIK (лазерний "in situ" кератомілез) при короткозорості, далекозорості та астигматизмі, незалежно від ступеня аномалії рефракції14000 грн.
Ексімер-лазерна корекція зору по методиці OptiLASEK (лазерна субепітеліального кератектомія) при короткозорості, далекозорості та астигматизмі, незалежно від ступеня аномалії рефракції14000 грн.
Ексімер-лазерна корекція зору по методиці OptiLASIK "Тонкий лоскут" (лазерний "in situ" кератомілез) при короткозорості, далекозорості та астигматизмі з формуванням тонкого лоскуту (методика захищена Патентом України)15000 грн.
Персоналізована лазерна корекція зору CustomQ (CustomQ LASIK / CustomQ LASEK) на основі даних аберрометріческого аналізу при короткозорості, далекозорості, астигматизмі.15500 грн.
Фототерапевтична лазерна кератектомія (ФТK) при захворюваннях рогівки, наслідки травм, опіків, та ін .; повторне лазерне втручання16500 грн.
Трансептіеліальна лазерна корекція зору по методиці StreamLight (Trans-Epi One Step) на основі даних аберрометріческого аналізу при короткозорості, далекозорості, астигматизмі18500 грн.
Ціна вказана за корекцію одного ока.