Методика персонализированной лазерной коррекции

Персоналізована корекція зору в Одесі - ТарусПерсоналізована лазерна корекція зору є справжнім досягненням в світі рефракційної мікрохірургії. Офтальмологи всього світу вже давно шукали можливість допомагати людям з різними порушеннями зору за умови мінімальних ризиків.

При цьому мова йде не тільки про яскраво виражених проблемах, а й про випадки з «нормальним» зором, яке не завжди має на увазі ідеальну оптику очі.

Особливості персоналізованої програми корекції зору

Мало кому відомо, але очей людини, подібно відбиткам пальців на руці, абсолютно унікальний за своєю структурою, формами або розмірами. Відповідно, і оптичні характеристики відрізняються – рогівка має масу індивідуальних параметрів, наприклад, таких, як товщина, оптична сила або кривизна. При розробці персоналізованої програми для лазерної корекції зору всі ці дані дуже важливі і враховуються обов’язково!

Крім того, картинка навколишнього світу, яку бачить людина, в кожному оці складається з різних аббераций (похибок зображення), що формуються не тільки рогівкою, а й іншими структурами очі, пропускають через себе світло.

У порівнянні зі звичайною процедурою корекції, яка дає можливість фахівцям виправити тільки три типи порушення зору ( міопія , астигматизм і гиперметропия ), Персоналізована корекція дозволяє діяти набагато більш точно. Звичайна процедура корекції (так звана базова, або стандартна програма) має на увазі використання тільки шаблонних параметрів – в програму ексимерного лазера заздалегідь занесені дані порушення рефракції пацієнта, які потрібно усунути.

Як проходить персоналізована корекції зору?

Завдяки використанню новітнього діагностичного обладнання вдається отримати максимально точну топографічну карту рогівки ока пацієнта з урахуванням всіх її індивідуальних особливостей. Далі, аналізатор хвильового фронту здійснює ретельне дослідження проходження променів світла через ту саму рогівку і в результаті виявляє аберації вищих порядків.Персоналізована корекція зору в клініці Тарус

Після всі отримані дані (топографія і аналіз хвильового фронту рогівки) спеціальної сверхточной комп’ютерної програми обробляються і групуються. Таким чином, формується персональна програма корекції конкретного пацієнта, яка переноситься фахівцем в ексимерний лазер, де і проводиться персоналізована лазерна корекція, яка враховує індивідуальну оптичну поверхню рогівки.

Тобто, якщо провести прості аналогії, лазерна корекція зору за стандартною програмою – це костюм певного розміру, куплений в магазині, а персоналізована лазерна корекція – це костюм, пошитий на замовлення, і враховує всі особливості саме вашого організму.

Переваги

В результаті проведення персоналізованої програми лазерної корекції (в нашому центрі проводиться новітня процедура OptiLASIK ) Вдається:

  • У деяких випадках отримати «суперзреніе» (завдяки більш точної абляції, гострота зору може бути навіть вище 100%);
  • Підвищити якість зору після процедури в різних умовах освітлення (сутінки, різні типи штучного освітлення);
  • Знизити до мінімуму прояв відблисків і райдужних кіл навколо різних джерел світла;
  • Заощадити до 15% тканини рогівки пацієнта, що дає можливість проводити процедуру навіть на надтонкою рогівці, коли традиційні методики неможливі;
  • Виключити можливі ускладнення, які пов’язані із залишковою товщиною рогівки (її витончення).

Плюс до всього, персоналізована програма корекції ідеальна для пацієнтів, яким потрібна повторна процедура в результаті не результативних рефракційних операцій, наприклад, таких як LASIK , PRK, “насічки” по Федорову.